tel. 664 115 346

Lustra to świetny pomysł na rozjaśnienie oraz optyczne powiększenie przestrzeni w Twoim domu. Przymocowane do frontów szaf w garderobie lub sypialni mają walory zarówno praktyczne jak i estetyczne. W łazience natomiast niezłym rozwiązaniem będzie szafka wnękowa umieszczona nad umywalką z lustrem zamocowanym do frontu oraz systemem Tip-On. Ciekawy rezultat możemy osiągnąć umieszczając dwie szafy czołowo pokryte lustrem naprzeciw siebie. Dzięki temu uzyskamy efekt nieskończoności i powtarzalności każdej rzeczy pomiędzy tymi meblami. Aby zjawisko to było odpowiednio głębokie należy dopasować wielkość lustra do wielkości pomieszczenia.

Szafy fornirowane z okleiną z naturalnego drewna to najlepszy sposób by nadać Twojemu mieszkaniu niepowtarzalnego stylu i charakteru. Poniżej przykład szaf wnękowej i wolnostojących oklejonych fornirem naturalnym z powtarzającym się rysunkiem drewna otrzymanym dzięki metodzie skrawania obwodowego drewna. Krawędzie cokołów górnych i dolnych oraz wysłonek bocznych dodatkowo frezowane łamiąc strukturę jednolitej bryły.

Projekt, szczegóły wykonania, kolorystyka, zastosowanie, wyposażenie, okucia, systemy  zawiasów i prowadnic - wszystkie te elementy i wiele innych są ściśle uzależnione od wytycznych otrzymanych od naszych klientów. Zgodnie z obecnie panującą prawdą - "ładne jest to co się komu podoba" współpracujemy z Klientem na wszystkich etapach naszej pracy, począwszy od projektu, przez produkcję aż do ostatniej fazy montażu. Dzięki temu masz pewność, że przeprowadzane prace zdążają we właściwym kierunku a wybrane przez Ciebie meble będą zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kuchnia

kuchnie na wymiar warszawa

Oferujemy nowoczesne meble z najlepszych jakościowo materiałów i wysokiej jakości obróbkę

Zobacz więcej

Garderoba

garderoba na wymiar Warszawa

Oferujemy nowoczesne meble z najlepszych jakościowo materiałów i wysokiej jakości obróbkę

Zobacz więcej

Łazienka

meble łazienkowe warszawa

Oferujemy nowoczesne meble z najlepszych jakościowo materiałów i wysokiej jakości obróbkę

Zobacz więcej