tel. 664 115 346

Klasyczne  połączenie mebli lakierowanych i fornirowanych w tej samej kuchni. Dolne szafki zwieńczone blatem corianowym z wklejoną umywalką z tego samego materiału. Ścianę między szafkami stojącymi i wiszącymi zakrywa płyta szklana, lewostronnie lakierowana. Zastosowanie takich rozwiązań nie tylko tworzy ciekawą i modną kompozycję ale także ułatwia w utrzymaniu czystości kuchni. Boki szafek wiszących zwieńczone półkami w formie kratownicy będącymi obecnie bardzo na czasie. Mogą służyć jako miejsce przechowywania części wyposażenia kuchni takich jak młynek na kawę, zegar, przyprawy bądź drobne ozdoby.

Meble lakierowane charakteryzują się obecnie największą powszechnością we współczesnym przemyśle meblowym. Praktycznie nieograniczona możliwość łączenia kolorów daje ogromne pole do popisu dla projektantów i stylistów. Czerń, czerwień i biel to idealne połączenie barw w tym samym pomieszczeniu dający zachwycający efekt. Całość dopełnia oświetlenie ledowe nad umywalką i halogenowe nad kuchenką. Ścianę przy umywalce zabezpiecza przed zabrudzeniami szkło hartowane, lakierowane lewostronnie, dając idealnie gładką powierzchnię, łatwą do czyszczenia o trwałym kolorze. Blat i umywalka wykonane z corianu, szafki kuchenne standardowa płyta meblowa z frontami lakierowanymi w białym półmacie, uchwyty do szafek znanej i cenionej marki blum.

Typowe meble w stylu angielskim. Polakierowane w białym półmacie z frezowanymi wnętrzami oraz krawędziami. Na uwagę zasługuje piękne zestawienie dębowego blatu w kolorze ciemnego orzecha z lakierowaną wysłonką w kolorze białym oraz czarnego blatu z corianu. Takie połączenie jest szczególnie atrakcyjne dzięki żywemu kontrastowi pomiędzy poszczególnymi elementami. Całość kompozycji dopełnia podświetlana witryna która znacznie przyczynia się do upiększenia tego zestawu.

Zestawienie białego i siwego lakieru  w półmacie oraz kremowego w połysku. Projekty zfotografowane co prawda w trakcie montażu ale już z zauważalną koncepcją całości.

Kuchnia

kuchnie na wymiar warszawa

Oferujemy nowoczesne meble z najlepszych jakościowo materiałów i wysokiej jakości obróbkę

Zobacz więcej

Garderoba

garderoba na wymiar Warszawa

Oferujemy nowoczesne meble z najlepszych jakościowo materiałów i wysokiej jakości obróbkę

Zobacz więcej

Łazienka

meble łazienkowe warszawa

Oferujemy nowoczesne meble z najlepszych jakościowo materiałów i wysokiej jakości obróbkę

Zobacz więcej